تنظیمات قالب

حالت نما
رنگ قالب
گزینش رنگ
رنگ پس زمینه:
بازنشانی
کابینت پرونده چیست؟

کابینت پرونده چیست؟

کابینت پرونده

کابینت پرونده یا همان کابینت فایل که معمولا به آن فایل نیز گفته می شود جزئی از اثات اداره، دفاتر، دپارتمان است که برای ذخیره پوشه و مستندات به کار گرفته می شود در واقع محفظه ای از کشو و دراور می باشد که در مجموعه های بزرگتر اداری برای امنیت بیشتر از قفل و کلید های حفاظتی استفاده می شود این فایل ها میتوانند در طرح ها و سبک های متنوعی طراحی و تولید شوند در اکثر ادارات این کابین یا فایل ها را بیشتر به صورت فلزی میتوان دید اما با ساخت و ساز نوین در عرصه کابینت میتوان فایل را در سبک های مدرن و کلاسیک چوب نیز یافت.

کابینت پرونده

کابینت پرونده یا فایل فلزی مورد استفاده در شرکت و دفاتر برای قرارگیری مستندات و فایلها

کابینت پرونده کلاسیک

کابینت پرونده چوبی سبک کلاسیک و تلفیقی از مدرن

کابینت پرونده چوبی فلزی عمودی

کابینت پرونده چوبی و فلزی عمودی

 کابینت پرونده عمودی و افقی

از کابینت پرونده عمودی در متراژهای بزرگتر استفاده میکنند زیرا که فضای بیشتری اشغال می کند و از کابینت های افقی می توان در دالان ها و راهرو های باریک استفاده کرد. ترکیب کابینت پرونده افقی و عمودی می تواند جایگزین خوبی برای انبار مستندات باشد.

کابینت پرونده طرح هندسی

کابینت پرونده طرح هندسی و سه گوش چوب

کابینت پرونده پلاستیکی

کابینت پرونده پلاستیکی

کابینت پرونده پلاستیکی معمولا تنها برای قرارگیری فایل ها و برگه های اضافی و جمع و جور کردن اضافات مورد استفاده قرار می گیرد به این دلیل که امنیت چندان و دوام انچنانی ندارد و از طرفی برخی برای استفاده شخصی خود در اشپزخانه نیز از ان استفاده میکنند.

کابینت در غرب تهران

یراق الات کابینت پرونده

یراق الات کابینت پرونده و کابینت آشپزخانه بسته به نیاز و سلیقه

کابینت های پرونده یا فایل در دو سبک عمودی و افقی طراحی و تولید می شوند که می توانند فلزی یا چوب باشند که دکور چوبی انها معمولا در فضای کار خانگی به دلیل جذابیت و زیبایی بیشتر به کار می رود و به مستندات شما سر و سامان می دهد مجموعه نوین کابین این محصول را بسته به سلیقه و طرح مورد نظر شما طراحی و تولید میکند، برای اطلاعات بیشتر به نمونه کارهای نوین کابین مراجعه فرمایید.

محصول با موفقیت به مقایسه محصولات اضافه شد