تنظیمات قالب

حالت نما
رنگ قالب
گزینش رنگ
رنگ پس زمینه:
بازنشانی
بازدید فرماندار

بازدید فرماندار

مطالب آموزشی 0 نظر نمایش (84)
بازدید فرماندار محترم شهر بابل از گروه تولیدی صنایع چوبی زمانی (مربوک کابینت) از کارخانه تولیدی این شرکت
حامی ورزشکاران شهر بابل

حامی ورزشکاران شهر بابل

مطالب آموزشی 0 نظر نمایش (10)
حامی مربوک کابینت در مسابقات فوتبال شهر بابل
راهنمای انتخاب بهترین رنگ کابینت اشپزخانه ام دی اف
کابینت جز اصلی ترین دکوراسیون در هر اشپزخانه ای می باشد ترکیب رنگ کابینت با پارکت و یا دیوارها یکی از دغدغه های هر فردی برای انتخاب کابینت می باشد، کابینت ها ممکن است با مغز ام دی اف و یا چوب باشند متریال و ورق استفاده شده بر روی انها میتواند با رنگ ها و طرح های متنوعی باشد در اینجا ما شما را با مقاله ای تحت عنوان راهنمای انتخاب بهترین رنگ کابینت اشپزخانه ام دی اف و چوب اشنا خواهیم ساخت.
کابینت رومی چیست؟

کابینت رومی چیست؟

مطالب آموزشی 0 نظر نمایش (49)
کابینت رومی در زمره کابینت های سنتی و کلاسیک دسته بندی میشوند اما امروزه این سبک از کابینت طرفداران زیادی دارد. رومی ها معمولا اهل تجملات و تزئینات بودند به همین دلیل کابینت رومی که یاداور فرهنگ و تمدن روم باستان است با جلوه ای سلطنتی به این نام شناخته شده است که در بین مردم در سراسر جهان محبوبیت چشمگیری دارد.
چه کابینتی مناسب آشپزخانه شماست؟
کابینت ها علاوه بر کاربردشان نقش اساسی و مهمی در زیبا و چشمگیر کردن فضای اشپرخانه را دارند، و شامل طرح ها و رنگ های متنوعی می باشند شما میتوانید بسته به نیاز و ابعاد اشپزخانه خود و سبک مورد نظرتان کابینت مناسب اشپزخانه تان را انتخاب کنید. در این مقاله میخواهیم بدانیم کابینت مناسب آشپرخانه شما کدام است و انواع سبک و مدل های کابینت را بررسی کنیم.
کابینت پرونده چیست؟

کابینت پرونده چیست؟

مطالب آموزشی 0 نظر نمایش (56)
کابینت پرونده یا همان کابینت فایل که معمولا به آن فایل نیز گفته می شود جزئی از اثات اداره، دفاتر، دپارتمان است که برای ذخیره پوشه و مستندات به کار گرفته می شود در واقع محفظه ای از کشو و دراور می باشد که در مجموعه های بزرگتر اداری برای امنیت بیشتر از قفل و کلید های حفاظتی استفاده می شود این فایل ها میتوانند در طرح ها و سبک های متنوعی طراحی و تولید شوند در اکثر ادارات این کابین یا فایل ها را بیشتر به صورت فلزی میتوان دید اما با ساخت و ساز نوین در ع
نمايش 1 to 6 of 11 (1 صفحه)
محصول با موفقیت به مقایسه محصولات اضافه شد